Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij

projekty Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu dofinansowane z EFSCzym się zajmujemy

W ramach projektu możesz korzystać z bezpłatnych konsultacji z zakresu doradztwa zawodowego oraz przedsiębiorczości.

Nasi doradcy to ludzie pełni pasji, nastawieni na dostarczanie studentom wiedzy i umiejętności niezbędnych do sprawnego poruszania się na rynku pracy i osiągania zawodowych sukcesów.

Do kontaktu z doradcą zawodowym zapraszamy zarówno osoby które nie wiedzą co chciałyby robić w życiu zawodowym jak również osoby które mają jasno obrany kierunek działania. Tematyka spotkań zależy od Ciebie. Do doradcy możesz zwrócić się z każdym zagadnieniem dotyczącym rynku pracy i kariery zawodowej, m.in. zainteresowania zawodowe, planowanie kariery, dokumenty aplikacyjne, rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą. Możesz również wykonać testy które pomogą Ci w lepszym poznaniu samego siebie i swoich możliwości.

Jeśli jesteś zainteresowany założeniem firmy i pracą na własny rachunek koniecznie skorzystaj z porad doradcy ds. przedsiębiorczości. Spotkanie z doradcą to dobry pomysł zarówno dla osób zdecydowanych na własny biznes jak również dla osób dopiero zastanawiających się nad tą opcją. Doradca przybliży Ci m.in. aspekty prawne zakładania i prowadzenia firmy, podpowie jak przygotować biznesplan oraz w jaki sposób pozyskać fundusze na start. Chcesz być własnym szefem? Spotkanie z doradcą ds. przedsiębiorczości to doskonały początek Twojej biznesowej kariery.
 

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
www.efs.gov.pl